• proszkowe

  MALOWANIE PROSZKOWE

  Mamy jeden z najdłuższych pieców w kraju
  Malujemy gabaryty do 15,00m x 2,80m x 2,50m

  W malowaniu proszkowym dostępne specjalistyczne farby proszkowe umożliwiające uzyskanie potrzebnych faktur, kolorów luib właściwości powłok. Malowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą pokrywania powierzchni stalowych i aluminiowych pod względem trwałości, czasu i kosztów.

  Czytaj więcej...

 • natryskowe

  MALOWANIE NATRYSKOWE

  Malowanie natryskowe hydrodynamiczne
  Malowanie natryskowe pneumatyczne

  Jest to niezwykle nowoczesna, szybka jak również wydajna metoda malowania. Najlepiej sprawdza się w malowaniu dużych przestrzeni. Oprócz szybkości, zaletą tej technologii jest również doskonałe krycie, czyli takie, którego efektem jest gładka powierzchnia pozbawiona wszelkiego rodzaju zacieków.

  Czytaj więcej...

 • chemiczna

  OBRÓBKA CHEMICZNA

  Pasywacja i wytrawianie metalu
  Fosfatyzacja (fosforowanie) metalu

  W naszej ofercie mamy do dyspozycji procesy pasywacji metalu, wytrawianie oraz fosforanowanie. Ma to na celu wytworzenie określonej powłoki ochronnej, która stwarza wszelkie zabezpieczenia przed powstawaniem korozji oraz zwiększenia wytrzymałości na korozję metalu.

  Czytaj więcej...

 • piaskowanie

  PIASKOWANIE

  Piaskowanie na mokro i piaskowanie na sucho
  Szkiełkowanie elementów

  Piaskowanie i szkiełkowanie umożliwia dokładne oczyszczenie powierzchni i pozwala na uzyskanie idealnie czystej powierzchni co daje odpowiedni współczynnik przyczepności farby na powierzchni elementu obrobionego. Piaskowanie bardzo dokładnie usuwa rdzę i korozję  z powierzchni.

  Czytaj więcej...


MALOWANIE PROSZKOWE

Malowanie proszkowe Szczecin, zachodniopomorskie i Polska

Firma ABK ANTYKOROZJA specjalizuje się w malowaniu proszkowym. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, Szczecinie oraz na obszarze całej Polski. Naszym największym atutem jest fakt, że jako jedyna firma e regionie zajmujemy się malowaniem proszkowym dużych  gabarytów.

Udostępnij na Facebooku

MALOWANIE NATRYSKOWE

Malowanie natryskowe Szczecin - hydrodynamiczne i pneumatyczne

Firma ABK ANTYKOROZJA w swoim zakresie usług oferuje Państwu malowanie natryskowe, które polega na natryskiwaniu farby pod ciśnieniem w postaci drobnych kropelek (aerozol). Używamy do tego wysokiej jakości pistoletu natryskowego, w którym substancja do malowania taka jak farba, werniks czy też lakier, rozbijana jest na drobne kropelki pod wpływem sprężonego powietrza lub w wyniku ciśnienia aplikowanej farby.

Udostępnij na Facebooku

MALOWANIE HYDRODYNAMICZNE

Malowanie natryskowe hydrodynamiczne Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA, która prowadzi swoją działalność na terenie województwa zachodniopomorskiego w swojej ofercie w ramach malowania natryskowego oferuje malowanie hydrodynamiczne, czyli bezpowietrzne. Pozwala to uzyskać idealnie gładką fakturę i gwarantuje wysoką jakość wykończenia. Przy użyciu specjalistycznego sprzętu wykonujemy malowanie hydrodynamiczne na najwyższym poziomie.

Udostępnij na Facebooku

MALOWANIE PNEUMATYCZNE

Malowanie natryskowe pneumatyczne Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA oferuje Państwu metody nowoczesne usługi antykorozyjne przy użyciu najnowszych technologii, dlatego też w swojej ofercie mamy dla Państwa w ramach malowania natryskowego malowanie pneumatyczne, czyli powietrzne.

Farba jest nanoszona na powierzchnię za pomocą pistoletu, który jest zasilany sprężonym powietrzem - cząstki farby są porywane przez powietrze i wyrzucane wraz z nim przez dyszę w kierunku malowanego przedmiotu. Tak rozprowadzona farba bardzo dokładnie pokrywa i wypełnia nawet najbardziej skomplikowane kształty oraz przedmioty. Powłoka farby po wyschnięciu jest bardzo wysokiej jakości. Jest równomierna o wysokim połysku.

Udostępnij na Facebooku

OBRÓBKA STRUMIENIOWO ŚCIERNA

Obróbka strumieniowo ścierna

Nasza firma ABK ANTYKOROZJA na w swojej ofercie bogatą ofertę usług antykorozyjnych , dlatego też w naszej ofercie proponujemy Państwu obróbkę strumieniowo-ścierną, która należy do obróbek powierzchniowych, podczas której wprowadzane w ruch (w zależności od typu urządzenia - za pomocą koła rzutowego lub sprężonego powietrza) ziarniste media lub strumień wody z ziarnistymi mediami kierowane są na obrabianą powierzchnię. Takie oczyszczenie powierzchni pozwala nam na uzyskanie idealnie czystej powierzchni co daje odpowiedni współczynnik przyczepności farby na powierzchni elementu obrobionego.

Udostępnij na Facebooku

PIASKOWANIE

Piaskowanie Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA oferuje Państwu piaskowanie. Jest to proces technologiczny, który w głównym stopniu polega na czyszczeniu bądź też kształtowaniu dowolnej powierzchni materiału przy pomocy ukierunkowanego silnego strumienia sprężonego powietrza, zawierającego piasek lub inne twarde cząsteczki. Po piaskowaniu dana powierzchnia jest wygładzona i precyzyjnie doczyszczona w miejscach trudno dostępnych jak również w różnego rodzaju wgłębieniach. Niewątpliwą zaletą piaskowania jest oczyszczenie danej powierzchni z rdzy, zendry, lakierów czy też farb.

Udostępnij na Facebooku

SZKIEŁKOWANIE

Szkiełkowanie Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA w swojej ofercie w ramach obróbki strumieniowo ściernej proponuje Państwu szkiełkowanie, który jest procesem bardzo podobnym do piaskowania, jednak zamiast ostrego ścierniwa wykorzystywane są mikrokulki szklane o ściśle określonej granulacji. Powierzchnia po szkiełkowaniu nie jest błyszcząca, lecz ma jedwabisty satynowy półpołysk.

Udostępnij na Facebooku

OBRÓBKA CHEMICZNA

Antykorozyjna obróbka chemiczna Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA świadczy szeroką gamę usług w zakresie antykorozyjnej obróbki chemicznej, które to są często niezbędne przed malowaniem. Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość wykonywanych prac oraz na pełną satysfakcję naszych Klientów, dlatego w naszej ofercie mamy do dyspozycji procesy pasywacji metalu, wytrawianie oraz fosforanowanie. Ma to na celu wytworzenie określonej powłoki ochronnej, która stwarza wszelkie zabezpieczenia przed powstawaniem korozji oraz zwiększenia wytrzymałości każdego metalu.

Udostępnij na Facebooku

PASYWACJA METALU

Pasywacja metalu Szczecin

Firma ABK zajmuje się pasywacją metalu, która jest jedną z rodzajów wykonywania powłok antykorozyjnych metalu. Polega na czasowym zabezpieczeniu antykorozyjnym powierzchni metalu. W trakcie procesu pasywacji metal przechodzi w stan pasywny, w którym to jego powierzchnia jest znacznie mniej podatna na korozję dzieki wytworzujen na niej warstwie tlenków.

Udostępnij na Facebooku

WYTRAWIANIE METALU

Wytrawianie metalu Szczecin

Kolejnym rodzajem antykorozyjnej obróbki chemicznej, którą zajmuje się firma ABK jest wytrawianie, które usuwa z wierzchniej warstwy metalu zabrudzenia, rdzę a przede wszystkim zgorzel po spawaniu. W efekcie uzyskuje się jednorodną szaro-matową powierzchnię materiału.

Udostępnij na Facebooku

FOSFATYZACJA

Fosfatyzacja (fosforanowanie) Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA zajmuje się również fosforanowaniem powierzchni. Jest to rodzaj obróbki chemicznej, która polega na zabezpieczaniu powierzchni przedmiotów metalowych (stalowych, cynkowych, magnezowych lub aluminiowych) przed korozją poprzez zanurzanie ich w roztworach fosforanów cynku, żelaza, magnezu i kwasu fosforowego. Tak zabezpieczony element pokrywa się warstwą farby ( proszkowo lub natryskowo). Powstała powłoka dzięki fosfatyzacji jest ponad 20 razy bardziej odporna na korozję.

Udostępnij na Facebooku

Malowanie proszkowe gabarytów - Malowanie proszkowe dużych elementów Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA, która na polskim rynku istnieje od roku 2002 w swojej ofercie oferuje wysoko rozwinięte technologie antykorozyjne. Głównie działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie i okolicach Szczecina a nasza siedziba znajduje się w Gardnie.

Zajmujemy się malowaniem proszkowym w Szczeczecinie oraz malowaniem natryskowym w Szczecinie w ramach, czego wykonujemy malowanie natryskowe hydrodynamiczne oraz malowanie natryskowe pneumatyczne. Zajmujemy się także obróbką strumieniowo - ścierną gdzie posługujemy się technologią piaskowania oraz skiełkowania. Inną formą zabezpieczeń antykorozyjnych jest obróbka chemiczna gdzie dokonujemy pasywacji metalu, wytrawiania oraz fosforanowania.

Posiadamy duży piec do malowania proszkowego, jest on największy piec w naszym regionie, co umożliwia malowanie proszkowe dużych elementów i malowanie proszkowe gabarytów do długości 15 metrów. Wykonujemy malowanie proszkowe w Szczecinie.

Zatrudniamy wyszkolonych i doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antykorozyjnych a w szczególności malowaniem proszkowym dużych gabarytów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.