• proszkowe

  MALOWANIE PROSZKOWE

  Mamy jeden z najdłuższych pieców w kraju
  Malujemy gabaryty do 15,00m x 2,80m x 2,50m

  W malowaniu proszkowym dostępne specjalistyczne farby proszkowe umożliwiające uzyskanie potrzebnych faktur, kolorów luib właściwości powłok. Malowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą pokrywania powierzchni stalowych i aluminiowych pod względem trwałości, czasu i kosztów.

  Czytaj więcej...

 • natryskowe

  MALOWANIE NATRYSKOWE

  Malowanie natryskowe hydrodynamiczne
  Malowanie natryskowe pneumatyczne

  Jest to niezwykle nowoczesna, szybka jak również wydajna metoda malowania. Najlepiej sprawdza się w malowaniu dużych przestrzeni. Oprócz szybkości, zaletą tej technologii jest również doskonałe krycie, czyli takie, którego efektem jest gładka powierzchnia pozbawiona wszelkiego rodzaju zacieków.

  Czytaj więcej...

 • piaskowanie

  PIASKOWANIE

  Piaskowanie na mokro i piaskowanie na sucho
  Szkiełkowanie elementów

  Piaskowanie i szkiełkowanie umożliwia dokładne oczyszczenie powierzchni i pozwala na uzyskanie idealnie czystej powierzchni co daje odpowiedni współczynnik przyczepności farby na powierzchni elementu obrobionego. Piaskowanie bardzo dokładnie usuwa rdzę i korozję  z powierzchni.

  Czytaj więcej...

 • chemiczna

  OBRÓBKA CHEMICZNA

  Pasywacja i wytrawianie metalu
  Fosfatyzacja (fosforowanie) metalu

  W naszej ofercie mamy do dyspozycji procesy pasywacji metalu, wytrawianie oraz fosforanowanie. Ma to na celu wytworzenie określonej powłoki ochronnej, która stwarza wszelkie zabezpieczenia przed powstawaniem korozji oraz zwiększenia wytrzymałości na korozję metalu.

  Czytaj więcej...


SZKIEŁKOWANIE

Szkiełkowanie Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA w swojej ofercie w ramach obróbki strumieniowo ściernej proponuje Państwu szkiełkowanie, który jest procesem bardzo podobnym do piaskowania, jednak zamiast ostrego ścierniwa wykorzystywane są mikrokulki szklane o ściśle określonej granulacji. Powierzchnia po szkiełkowaniu nie jest błyszcząca, lecz ma jedwabisty satynowy półpołysk.

Szkiełkowanie nie powoduje praktycznie żadnych strat w grubości elementu poddanego temu procesowi, dzięki temu metoda ta idealnie nadaje się do oczyszczania delikatnych elementów, lub o bardzo cienkiej powierzchni, które normalny proces piaskowania mógłby zniszczyć. Główne zalety to: minimalne ścieranie elementu obrabianego, pozwalające zachować pożądane tolerancje wymiarów oraz powierzchniowe utwardzanie i zamykanie mikroporów materiału zwiększające odporność na działanie środowisk korozyjnych i na zabrudzenia.

Wykonujmy usługi szkiełkowania w Szczecinie:

 • Szkiełkowanie stali kwasoodpornej
 • Szkiełkowanie stali nierdzewnej
 • Szkiełkowanie elementów dla przemysłu
 • Szkiełkowanie części samochodowych
 • Szkiełkowanie zbiorników

Jakość i gwarancja w ABK ANTYKOROZJA

Firma ABK ANTYKOROZJA gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonywanych prac oraz rzetelność i terminowość. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Za priorytet uznajemy optymalne dopasowanie świadczonych usług do potrzeb klienta. Jeśli są Państwo zdecydowani na wysoką, jakość usług zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wykonujemy usługi malowania natryskowego w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym dużych elementów - gabarytów. Przygotowujemy powierzchnie do malowania proszkowego i malowania natryskowego poprzez obróbkę chemiczną i obróbkę strumieniowo ścierną - piaskowanie i szkiełkowanie.
Piaskujemy w Szczecinie i szkiełkujemy elementy przed malowaniem jak i wykonujemy piaskowanie Szczecin i szkiełkowanie Szczecin jako odrębne zlecenia.

Udostępnij na Facebooku

Malowanie proszkowe gabarytów - Malowanie proszkowe dużych elementów Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA, która na polskim rynku istnieje od roku 2002 w swojej ofercie oferuje wysoko rozwinięte technologie antykorozyjne. Głównie działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie i okolicach Szczecina a nasza siedziba znajduje się w Gardnie.

Zajmujemy się malowaniem proszkowym w Szczeczecinie oraz malowaniem natryskowym w Szczecinie w ramach, czego wykonujemy malowanie natryskowe hydrodynamiczne oraz malowanie natryskowe pneumatyczne. Zajmujemy się także obróbką strumieniowo - ścierną gdzie posługujemy się technologią piaskowania oraz skiełkowania. Inną formą zabezpieczeń antykorozyjnych jest obróbka chemiczna gdzie dokonujemy pasywacji metalu, wytrawiania oraz fosforanowania.

Posiadamy duży piec do malowania proszkowego, jest on największy piec w naszym regionie, co umożliwia malowanie proszkowe dużych elementów i malowanie proszkowe gabarytów do długości 15 metrów. Wykonujemy malowanie proszkowe w Szczecinie.

Zatrudniamy wyszkolonych i doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antykorozyjnych a w szczególności malowaniem proszkowym dużych gabarytów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.