• chemiczna

  OBRÓBKA CHEMICZNA

  Pasywacja i wytrawianie metalu
  Fosfatyzacja (fosforowanie) metalu

  W naszej ofercie mamy do dyspozycji procesy pasywacji metalu, wytrawianie oraz fosforanowanie. Ma to na celu wytworzenie określonej powłoki ochronnej, która stwarza wszelkie zabezpieczenia przed powstawaniem korozji oraz zwiększenia wytrzymałości na korozję metalu.

  Czytaj więcej...

 • natryskowe

  MALOWANIE NATRYSKOWE

  Malowanie natryskowe hydrodynamiczne
  Malowanie natryskowe pneumatyczne

  Jest to niezwykle nowoczesna, szybka jak również wydajna metoda malowania. Najlepiej sprawdza się w malowaniu dużych przestrzeni. Oprócz szybkości, zaletą tej technologii jest również doskonałe krycie, czyli takie, którego efektem jest gładka powierzchnia pozbawiona wszelkiego rodzaju zacieków.

  Czytaj więcej...

 • proszkowe

  MALOWANIE PROSZKOWE

  Mamy jeden z najdłuższych pieców w kraju
  Malujemy gabaryty do 15,00m x 2,80m x 2,50m

  W malowaniu proszkowym dostępne specjalistyczne farby proszkowe umożliwiające uzyskanie potrzebnych faktur, kolorów luib właściwości powłok. Malowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą pokrywania powierzchni stalowych i aluminiowych pod względem trwałości, czasu i kosztów.

  Czytaj więcej...

 • piaskowanie

  PIASKOWANIE

  Piaskowanie na mokro i piaskowanie na sucho
  Szkiełkowanie elementów

  Piaskowanie i szkiełkowanie umożliwia dokładne oczyszczenie powierzchni i pozwala na uzyskanie idealnie czystej powierzchni co daje odpowiedni współczynnik przyczepności farby na powierzchni elementu obrobionego. Piaskowanie bardzo dokładnie usuwa rdzę i korozję  z powierzchni.

  Czytaj więcej...


MALOWANIE PROSZKOWE

Malowanie proszkowe Szczecin, zachodniopomorskie i Polska

Firma ABK ANTYKOROZJA specjalizuje się w malowaniu proszkowym. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, Szczecinie oraz na obszarze całej Polski. Naszym największym atutem jest fakt, że jako jedyna firma e regionie zajmujemy się malowaniem proszkowym dużych  gabarytów.

Posiadamy piec do malowania proszkowego dużych elementów. Malowanie proszkowe gabarytów i dużych elementów umożliwia nam piec o wymiarach:
długość 15,00m - wysokość 2,50m - szerokość 2,80m

piec

Kolory i rodzaje farb w malowniu proszkowym

W malowaniu proszkowym dostępne są wszystkie kolory z palety RAL, oraz inne specjalistyczne farby proszkowe umożliwiające uzyskanie potrzebnych faktur lub właściwości powłok. Na tą chwilę malowanie proszkowe jest najefektywniejszą metodą pokrywania powierzchni stalowych i aluminiowych pod względem trwałości, czasu wykonania oraz kosztów wykonania powłok.

Uzyskana powłoka jest niezwykle trwała, ponieważ jest odporna na korozję, chemikalia, promieniowania UV, wysoką temperaturę jak również na uszkodzenia mechaniczne. Farby proszkowe są całkowicie bezpieczne dla ludzi, ale także dla środowiska, posiadają wszelkie niezbędne atesty. Farbę nanosi się jednokrotnie, a grubość uzyskanej warstwy jest porównywalna z trzema warstwami farby rozpuszczalnikowej. Natomiast w procesie utwardzania powłoki nie występuje emisja szkodliwych substancji do atmosfery.

Wysoka jakość usług i gwarancja

Malowanie proszkowe bardzo skutecznie wypiera malowanie na mokro wszędzie tam gdzie ważna jest jakość, trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne uzyskiwanych powierzchni. Technika ta zapewnia nam 100% zużycie produktu, czyli farby proszkowej, co powoduje, że niezużyta farba zostaje powtórnie wykorzystana podczas kolejnych zabiegów.
Firma ABK ANTYKOROZJA zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, których cechuje niepowtarzalna precyzja i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Na wykonawe powłoki udzielamy gwarancji. Malowanie proszkowe wykonywane w naszej firmie jest także proekologiczne - dzięki  zastosowaniu zamkniętego układu wentylacji  w procesie malowania proszkowego.

Wykonujemy usługi malowania natryskowego w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Specjalizujemy się w malowaniu proszkowym dużych elementów - gabarytów. Przygotowujemy powierzchnie do malowania proszkowego i malowania natryskowego poprzez obróbkę chemiczną i obróbkę strumieniowo ścierną - piaskowanie i szkiełkowanie.
Piaskujemy w Szczecinie i szkiełkujemy elementy przed malowaniem jak i wykonujemy piaskowanie Szczecin i szkiełkowanie Szczecin jako odrębne zlecenia.

Udostępnij na Facebooku

Malowanie proszkowe gabarytów - Malowanie proszkowe dużych elementów Szczecin

Firma ABK ANTYKOROZJA, która na polskim rynku istnieje od roku 2002 w swojej ofercie oferuje wysoko rozwinięte technologie antykorozyjne. Głównie działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego w Szczecinie i okolicach Szczecina a nasza siedziba znajduje się w Gardnie.

Zajmujemy się malowaniem proszkowym w Szczeczecinie oraz malowaniem natryskowym w Szczecinie w ramach, czego wykonujemy malowanie natryskowe hydrodynamiczne oraz malowanie natryskowe pneumatyczne. Zajmujemy się także obróbką strumieniowo - ścierną gdzie posługujemy się technologią piaskowania oraz skiełkowania. Inną formą zabezpieczeń antykorozyjnych jest obróbka chemiczna gdzie dokonujemy pasywacji metalu, wytrawiania oraz fosforanowania.

Posiadamy duży piec do malowania proszkowego, jest on największy piec w naszym regionie, co umożliwia malowanie proszkowe dużych elementów i malowanie proszkowe gabarytów do długości 15 metrów. Wykonujemy malowanie proszkowe w Szczecinie.

Zatrudniamy wyszkolonych i doświadczonych specjalistów, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego klienta w sposób indywidualny. Gwarantujemy fachową i szybką obsługę na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w zabezpieczeniach antykorozyjnych a w szczególności malowaniem proszkowym dużych gabarytów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy.